TR / EN
info@tozboyatesisleri.com - info@prestijteknikmakine.com.tr
0 (212) 544 01 04

KABLO PUDRALAMA MAKİNASI

Firmamızda satışı yapılan kablo pudralama makinaları, asgari toz ile çalışmak için tasarlanmıştır. Müdahale ve kullanım kolaylığı sağlaması açısından imalatı geliştirilen kablo pudralama makinaları, siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilmek üzere tasarlanmıştır.

Kablo pudralama sistemlerimiz 4 filtreli olarak çalışmaktadır ve pudralama kısmına kaçan zerrecikleri yüksek emiş güçlü vakumlar yardımıyla, filtrelerin bulunduğu yere toplamaktadır. Böylece filtreler üzerinde toplanan toz partikülleri kablo pudralama makinaları ters basınç sistemi ile tekrar geri kazanılabilinmektedir. İmalatı tamamen müşterilerimizin maliyetlerini azaltırken verimliliklerini yükseltmek amacı gözetilerek gerçekleştirilen kablo pudrama makinaları, ihtiyacı tam anlamıyla karşılayabilmektedir. İmalatı ve satışı yapılan makinalar pudrayı elektrostatik olarak yüklediğinden, üzerinde çalışılan parçanın düz ve eşit miktarda kaplanmasını sağlamaktadır. Böylece parça üzerinde fazladan pudra kalmadığı gibi, makinanın dış kısmının da pudra ile kaplanması önlenmiş olunur.

Firmamızda satışı ve imalatı yapılan kablo pudralama makinalarının elektrostatik yükleme ayarı vardır. Üzerinde çalışılan parçada pudralama işleminden azami verim alınabilmesi için emiş hızı ve elektrostatik yük miktarı daha yüksek seviyelere getirilerek, ürünün en etkili biçimde kaplanması da böylece sağlanabilmektedir.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Elektrik ihtiyacı 380-400 V 50 Hz
Elektrik tüketimi 2.0 kW
GUN (Tabanca) giriş voltajı 2,5 V-13 V
GUN (Tabanca) giriş frekansı 16 Khz
Elektrik koruma sınıfı IP 54
Tabanca yükleme voltajı Negatif 100 Kv
Tabanca maksımum akımı 85 uA
Filtre grubu Özel tip polyester (teflon) anti-statik mebran kaplıdır
Filtre adeti 4 adet
Filtre temizleme Otomatik olarak dönüşümlü şekilde.
Tabanca pudra debisi 0-30 kg/saat
Hava giriş bağlantı çapı 8-10 mm
Hava giriş basıncı Min. 4 bar-Max.8 bar
Hava tüketimi 400 Lt./dak.(18 Nm 3-S)
Basınçlı hava özelliği Nem oranı : 1.3 g/m3 (max.)
Yağ oranı : 0.1 ppm (max.

VİDEO
Uygulamalarızı izleyin

GALERİ
Galerimizi Gezin