TR / EN
info@tozboyatesisleri.com - info@prestijteknikmakine.com.tr
0 (212) 544 01 04

SU PERDELİ YAŞ BOYA KABİNİ

Firmamızda satışı yapılan wetline su perdeli yaş boya kabinlerinin su perdesi ve kabin konstrüksiyonu, galvaniz sac panellerden imal edilmiştir. Wetline su perdeli yaş boya kabin sistemlerinin üst bölümünde yer alan oluklara gönderilen su, cazibe vasıtasıyla şelaleden aşağı iletilir ve böylece metal yüzeyde bir su perdesi oluşması sağlanır.

Üretiminde kelebek tip servis vanaları kullanılan wetline su perdeli yaş boya kabinleri içerisinde bulunan su tankları, tamamen sızdırmaz izolasyona sahiptir.

Satışı yapılan wetline su perdeli yaş boya kabinleri hava yıkama bölümü içerisinde monte edilen filtreyle boya zerrecikleri tutularak, üretim verimliliği azami seviyeye çıkartılır.

Müşterilerimizin tercihine göre manuel ya da otomatik sistem olarak ürettiğimiz boya kabinlerimizin arka nozulları ile elektrik kaçağı ihtimali ise asgariye indirilmiştir. Boyama işleminin ardından, yaş boya kabinleri içerisinde uçuşan boya partikülleri su ile temas ederek ortamdan uzaklaştırılmaktadır. Böylece boyama işleminin daha kaliteli ve hızlı bir şekilde tamamlanması sağlanmış olunur. Firmamızda satışı yapılan su perdeli yaş boya kabinleri, yaş boya gereksinimi olan tüm endüstri alanlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ayrıca boya işlemi uygulanan parça üzerinde herhangi bir boya yapışma ihtimalini de su sistemi sayesinde ortadan kaldıran su perdeli yaş boya kabinlerimiz, tamamen çevre dostudur.

VİDEO
Uygulamalarızı izleyin

GALERİ
Galerimizi Gezin